W OFERCIE 2013/2014 proponuję następujące opcje:

  • ZAJĘCIA indywidualne (one on one) oraz w MINI grupach (max 3 osoby) Metodą Callan'a (poziomy podstawowy, średnio i zaawansowany).
  • ZAJĘCIA z zakresu BUSINESS ENGLISH lub general English - Metodą Callan'a z dojazdem do firmy (maksymalnie 10 osób w grupie lub indywidulanie).
  • ZAJĘCIA z przygotowania do egzaminów Cambridge: FCE, CAE, CPE.
  • TŁUMACZENIA ekspresowe - ogólne i specjalistycze (pisemne i ustne) z zakresu języka specjalistycznego tj. technicznego, ekonomicznego i biznesowego itp.

Zajęcia prowadzone są przez lektora i tłumacza z wieloletnim stażem nauczania i doświadczeniem w Metodzie Callan'a (10 lat) i wieloletnim pobytem w USA (12 lat). Zajęcia mogą być prowadzone u Państwa w firmie lub w siedzibie w centrum Katowic przy ulicy Sokolskiej koło PKS-u. W razie jakichkolwiek zapytań proszę o wysłanie zgłoszenia on-line bądź kontakt bezpośredni pod numerem 500 137 000

W celu uzyskania dalszych informacji na temat zajęć indywidualnych lub w firmach proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Telefon kontaktowy: +48 500 137 000 e-mail: angielski@callana.pl

Copyright © 2013 Neone