Zobacz film z przykładową lekcją Callana:

Film 1 | Film 2

Christopher K.
(bilingual teacher of the Callan Method) wita Państwa na stronie www.callana.pl w Katowicach i zaprasza na zajęcia najefektywniejszą metodą konwersacyjną - Metodą Callan'a. Metoda ta jest doskonałą opcją dla ludzi zajętych a także biznesu, początkujących i średniozaawansowanych. Jest to świetny sposób nauki języka mówionego (conversational English). Zaufało tej metodzie wiele firm, jak choćby te, w których prowadzimy zajęcia np. TUV-Nord Polska, Play, CP Trade w Katowicach i wiele innych.


Lekcje indywidualne języka angielskiego (PRIVATE LESSONS) Metodą Callan'a w Katowicach u lektora (max 3 osoby) lub w siedzibie FIRMY. Nowością są lekcje przez Internet z wykorzystaniem FaceTime i Whatsapp.

Metoda Callan'a i dlaczego warto się nią uczyć przez Internet?
Zajęcia mogą być prowadzone przez Internet z wykorzystaniem aplikacji Whatsapp i FaceTime (iPhone, iPad). Ponadto oferuję gruntowne przygotowanie do ważnych egzaminów Cambridge
W metodzie Callan'a wypowiadanych jest 12600 słów podczas każdej lekcji (tradycyjna lekcja to niecałe 3000 słów). Jest to najszybsza i wypróbowana metoda konwersacji. Metoda jest w użyciu od ponad 50 lat a w Polsce jest najwięcej szkół uczących tą metodą. Dostęp do nagrań audio (format MP3) z wszystkimi materiałami LESSONS 1-175, DICTATIONS 1-114) znacznie ułatwia i przyspiesza naukę.
Każda FIRMA zainteresowana metodą Callan'a ma możliwość skorzystania z niezobowiązującej lekcji pokazowej, a także bezpłatnego testu PROVA.

  • Private Lessons odbywają się w grupach maksymalnie 3-osobowych lub w trybie 1 na 1 (one on one) także z wykorzystaniem smartfonów w tym aplikacji FaceTime i Whatsapp. Z tego względu nauka może się odbywać z jakiegokolwiek miejsca z dostępem do Internetu bez konieczności dojazdu.

  • W celu uzyskania dalszych informacji na temat zajęć indywidualnych lub w firmach proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Telefon kontaktowy: +48 500 137 000 e-mail: angielski@callana.pl

    Copyright © 2013 Neone