Zobacz film z przykładową lekcją Callana:

Film 1 | Film 2

Christopher (bilingual teacher of the Callan Method) wita Państwa na stronie www.callana.pl w Katowicach promującej najefektywniejszą metodę nauczania języka angielskiego Metodą Callan'a. Uczymy tą metodą od ponad 13 lat, gdyż jest to najefektywniejsza i najszybsza metoda nauki angielskiego dla wszystkich a zwłaszcza ludzi cierpiących na brak czasu by dodatkowo uczyć się w domu. Metoda ta jest więc doskonałą opcją także dla ludzi biznesu i wyższej kadry zarządzania. Jest to świetny sposób nauki języka mówionego (conversational English), gdyż proces nauki odbywa się w trakcie zajęć. Tylko ta metoda gwarantuje konwersacje już od pierwszego spotkania i gwarantuje rezultaty już po krótkim okresie nauki. Zaufało tej metodzie wiele firm, jak choćby te, w których prowadzimy zajęcia np. TUV-Nord Polska, Play, CP Trade w Katowicach i wiele innych.

Lekcje indywidualne języka angielskiego (PRIVATE LESSONS) Metodą Callan'a w Katowicach u lektora (max 3 osoby) lub w siedzibie FIRMY.

Metoda Callan'a i dlaczego warto się nią uczyć?


  • Największe autorytety (np. English Speaking Union) uznają metodę Callan'a za najszybszy i najskuteczniejszy sposób nauki języka angielskiego świadczy o tym szkoła Callan'a w Londynie jako największa w Wielkiej Brytanii.
  • Według danych Cambridge Examination Syndicate 94% uczących się tą metodą zdaje pomyślnie CFC Cambridge First Certificate (poziom swobodnego porozumiewania się.)
  • Każdy słuchacz jest zmuszony do słuchania i mówienia przez całą lekcję, nie
    jest możliwe być obecnym w klasie i nie uczyć się. Cała lekcja odbywa się w języku angielskim - nauczyciel przez cały czas zadaje pytania, a słuchacze muszą na nie odpowiadać. Pozwala to słuchaczom na przełamanie bariery i pomaga opanować płynność mówienia - każdy mówi równie intensywnie, szybko i łatwo przełamując blokady.
  • W metodzie Callan'a wypowiadanych jest 12600 słów podczas każdej lekcji (tradycyjna lekcja to niecałe 3000 słów). Jest to najszybsza i wypróbowana metoda konwersacji. Metoda jest w użyciu od ponad 50 lat a w Polsce jest najwięcej szkół uczących tą metodą.
  • Ta metoda konwersacji stworzona została głównie dla osób intensywnie pracujących i cierpiących na ciągły brak czasu (brak zadań domowych oraz dostęp do nagrań audio (format MP3) z wszystkimi materiałami LESSONS 1-175, DICTATIONS 1-114).
  • Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze przez doświadczonego specjalistę językowego. Ponadto oferuję gruntowne przygotowanie do ważnych egzaminów Cambridge
  • Każda FIRMA zainteresowana metodą Callan'a ma możliwość skorzystania z niezobowiązującej lekcji pokazowej, a także bezpłatnego testu PROVA.
  • Private Lessons odbywają się w grupach maksymalnie 3-osobowych lub całkowicie indywidualnie czyli ONE-ON-ONE.

W celu uzyskania dalszych informacji na temat zajęć indywidualnych lub w firmach proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Telefon kontaktowy: +48 500 137 000 e-mail: angielski@callana.pl

Copyright © 2013 Neone